Podziękowania

Podziękowania

11.10.2021
Podziękowania dla Firmy Omega System

Dziękujemy firmie Omega System https://omegasystem.pl/ która zechciała wesprzeć nas darowizną. W tym roku za każdą okazaną pomoc dziękujemy jeszcze bardziej.

30.06.2021
Podziękowania dla Firmy HELLODENT

Otrzymaliśmy pozytywne wieści! Do grona naszych Darczyńców dołączyła firma HELLODENT https://hellodent.pl/ - sklep stomatologiczny. Cudownie jest powitać Was wśród Przyjaciół - czujcie się u nas, jak u siebie! :))

26.03.2021
Podziękowania dla Firmy Lemur - rok 2021

Bardzo dziękujemy naszemu stałemu Darczyńcy Firmie LEMUR, która jest właścicielem marki dobreserce.eu, za kolejne prezenty - pięknie wydane zestawy książek do naszej biblioteki.

05.01.2021
Podziękowania dla Firmy MiDaTech

Powitaliśmy Nowy Rok 2021 i szczerze wierzymy w to, że będzie on dużo lepszy od poprzedniego! Dzięki naszym Darczyńcom nie brakuje nam optymizmu. Dziś szczerze dziękujemy firmie MiDaTech  https://www.midatech.pl/ - za pomoc oraz chęć dzielenia się dobrem z innymi: osobami, które tego potrzebują.

17.12.2020
Po raz kolejny dziękujemy AGENCJI AFTERWEB z Wrocławia

Nadchodzi koniec 2020 Roku - w Nowy Rok wkroczymy z nadzieją w to, że będzie dużo lepszy!
Pozytywne nastawienie zawdzięczamy między innymi naszym Darczyńcom. Agencja AFTERWEB https://afterweb.pl/ to jedna z firm, która pomaga nam nie od dziś. :))

Wspierajmy się na tyle, ile to możliwe i pokazujmy innym, że warto jest mieć otwarte serce dla Dzieci i Młodzieży!

15.12.2020
PODZIĘKOWANIA DLA FIRMY DIOLUT

Tak niewiele trzeba, żeby wyciągnąć pomocną dłoń w stronę Potrzebujących! Wiedzą o tym nasi Darczyńcy - w tym firma DIOLUT https://diolut.pl/
Dziękujemy, że jesteście z nami w trudnym czasie. Oby tegoroczna zima przyniosła ze sobą dużo dobrego!

Pomagają nam