Podziękowania

Podziękowania

18.11.2014
Dziękujemy!

Po raz kolejny gorąco dziękujemy Panu Tadeuszowi Pietraszowi i Firmie ICN Polfa Rzeszów oraz Panu Zenonowi Ciejce i Firmie Formaplan Komponenty z Mielca za wsparcie finansowe naszej Wioski. Dziękujemy również pracownikom Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie, którzy już kilkakrotnie w zbiórce koleżeńskiej wsparli nasze działania. Tym razem przekazali środki na wyposażenie domów w Wiosce Dziecięcej.

10.11.2014
Podziękowania dla ks. Michała Kozaka i Jarosławskiego Opactwa

Składamy serdeczne podziękowania Ks. Michałowi Kozakowi oraz Ośrodkowi Formacji i Kultury Chrześcijańskiej w Jarosławiu za zainteresowanie, zaangażowanie i wsparcie naszego projektu.
Ks. Michał Kozak zaprosił nas na obchody Papieskich Dni Rodziny, podczas których odbył się finał konkursu literackiego pt. „Jan Paweł II – Człowiek nie z tej ziemi”. Jego organizatorem był Ośrodek Formacji i Kultury Chrześcijańskiej im. Sł. B. Anny Jenke w Jarosławiu. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Archidiecezji Przemyskiej. Polegał on na opisaniu spotkania z Papieżem Janem Pawłem II, w formie opowiadań i wierszy. Najlepsze prace zostały zebrane i wydane w książce pod tym samym tytułem. Publikacja ta stała się cegiełką wspierającą Wioskę Dziecięcą. Dochód uzyskany ze sprzedaży książki został przeznaczony na wyposażenie dwóch domów w Wieloetnicznej Wiosce Dziecięcej w Brzozowie.
Składamy również gorące podziękowania młodzieży, która zainicjowała tak wspaniały pomysł wsparcia naszej Wioski.

24.10.2014
Podzekowania za wsparcie w wyposażaniu Wioski Dziecięcej

Składamy serdeczne podziękowania Firmom i osobom prywatnym, które odpowiedziały na naszą prośbę i wsparły finansowo i rzeczowo wyposażanie Wioski Dziecięcej. Dziękujemy Firmom: DE BUDELSE B.V. Z Holandii, Italia Travel Service z Rzeszowa, Pass-Pol z Sanoka, Grupie Kapitałowej Bać-Pol z Rzeszowa, Firmie Primika z Rzeszowa, Szkole Podstawowej nr 1 z Brzozowa. Po raz kolejny serdecznie dziękujemy Rejonowi Budowy Dróg i Mostów, Firmie Solbet Kolbuszowa, Firmie Zaltech z Rzeszowa, Besta z Rzeszowa, Motores z Rzeszowa, Nowy Styl z Krosna. Wśród darów na wyposażenie Wioski znalazły się m.in.: sztućce, okap kuchenny, dwa fotele, dwie ławy, kuchnia gazowa, zmywarka, regał na książki, dwa stoły, sofa dwuosobowa, dwa telewizory, biurko, dwa prześcieradła i dwie kołdry.

04.09.2014
Podziękowania dla Nadleśnictwa Brzozów

Po raz kolejny bardzo gorąco dziękujemy Panu Andrzejowi Dąbrowskiemu - Nadleśniczemu Nadleśnictwa Brzozów za pomoc finansową w realizacji naszego przedsięwzięcia. Tym razem Nadleśnictwo Brzozów przekazało środki finansowe na częściowe wyposażenie domów w powstającej Wiosce Dziecięcej. W ubiegłych latach, dzięki wsparciu Pana Dąbrowskiego i Nadleśnictwa udało nam się zakupić drewno na konstrukcję dachową w budowanych domach Wioski.

27.08.2014
Podziękowania za podarowanie mebli do Wioski Dziecięcej

Składamy serdeczne podziękowania Pani Agnieszce Wilk z Brzozowa za podarowanie mebli pokojowych do powstającej Wioski Dziecięcej.

10.07.2013
Podziękowania dla Banku BGŻ

Z radością informujemy, że w tym roku, podobnie, jak w poprzednim, otrzymaliśmy dofinansowanie do budowy Wioski Dziecięcej od Banku BGŻ. Szczególne podziękowania składamy Pani Beacie Rapie – Dyrektor Regionu BGŻ o/Rzeszów i Panu Jerzemu Wdowiarzowi – Dyrektorowi Regionu BGŻ o/Krosno.

Pomagają nam