Podziękowania

Podziękowania

24.10.2014
Podzekowania za wsparcie w wyposażaniu Wioski Dziecięcej

Składamy serdeczne podziękowania Firmom i osobom prywatnym, które odpowiedziały na naszą prośbę i wsparły finansowo i rzeczowo wyposażanie Wioski Dziecięcej. Dziękujemy Firmom: DE BUDELSE B.V. Z Holandii, Italia Travel Service z Rzeszowa, Pass-Pol z Sanoka, Grupie Kapitałowej Bać-Pol z Rzeszowa, Firmie Primika z Rzeszowa, Szkole Podstawowej nr 1 z Brzozowa. Po raz kolejny serdecznie dziękujemy Rejonowi Budowy Dróg i Mostów, Firmie Solbet Kolbuszowa, Firmie Zaltech z Rzeszowa, Besta z Rzeszowa, Motores z Rzeszowa, Nowy Styl z Krosna. Wśród darów na wyposażenie Wioski znalazły się m.in.: sztućce, okap kuchenny, dwa fotele, dwie ławy, kuchnia gazowa, zmywarka, regał na książki, dwa stoły, sofa dwuosobowa, dwa telewizory, biurko, dwa prześcieradła i dwie kołdry.

04.09.2014
Podziękowania dla Nadleśnictwa Brzozów

Po raz kolejny bardzo gorąco dziękujemy Panu Andrzejowi Dąbrowskiemu - Nadleśniczemu Nadleśnictwa Brzozów za pomoc finansową w realizacji naszego przedsięwzięcia. Tym razem Nadleśnictwo Brzozów przekazało środki finansowe na częściowe wyposażenie domów w powstającej Wiosce Dziecięcej. W ubiegłych latach, dzięki wsparciu Pana Dąbrowskiego i Nadleśnictwa udało nam się zakupić drewno na konstrukcję dachową w budowanych domach Wioski.

27.08.2014
Podziękowania za podarowanie mebli do Wioski Dziecięcej

Składamy serdeczne podziękowania Pani Agnieszce Wilk z Brzozowa za podarowanie mebli pokojowych do powstającej Wioski Dziecięcej.

10.07.2013
Podziękowania dla Banku BGŻ

Z radością informujemy, że w tym roku, podobnie, jak w poprzednim, otrzymaliśmy dofinansowanie do budowy Wioski Dziecięcej od Banku BGŻ. Szczególne podziękowania składamy Pani Beacie Rapie – Dyrektor Regionu BGŻ o/Rzeszów i Panu Jerzemu Wdowiarzowi – Dyrektorowi Regionu BGŻ o/Krosno.

Pomagają nam