Podziękowania

Podziękowania

17.07.2020
Podziękowania dla Przedsiębiorstwa HAK

Dziś napłynęło do nas nowe wsparcie - tym razem od Przedsiębiorstwa HAK https://www.hak.com.pl/hak/ . Tak miłe wiadomości bardzo pozytywnie nas nastrajają! Serdecznie dziękujemy.

02.07.2020
Podziękowania dla Sklepu MURRANO

Dziękujemy kolejnemu Darczyńcy, który postanowił wesprzeć naszą działalność darowizną. W gronie Przyjaciół witamy specjalistów od prezentów: Sklep MURRANO https://www.murrano.pl/  To bardzo miłe, że znajdują Państwo w sobie chęć do dzielenia się dobrem z innymi!

22.06.2020
Podziękowania dla Agencji IN z Wrocławia

Jak dobrze jest mieć Darczyńców! Do ich grona dołączyła dziś nowa firma - Agencja IN https://inpozycjonowanie.pl/
Bardzo Państwu dziękujemy. W niesieniu pomocy Dzieciom ważny jest każdy, nawet najmniejszy gest.

03.06.2020
Podziękowania dla Firmy Polskie Centrum Dachowe

Serdecznie dziękujemy nowemu darczyńcy: firmie Polskie Centrum Dachowe https://polskiecentrumdachowe.pl/ za pomoc, która w obecnej sytuacji jest niezwykle ważna. Rodziny zagrożone, znajdujące się w trudnych sytuacjach życiowych, bardzo potrzebują teraz Państwa wsparcia. Zachęcamy do pomagania!

06.05.2020
Podziękowania dla Agencji ESEO

Nowym Darczyńcą naszej Fundacji jest Agencja ESEO ( https://www.eseo.pl/ ). Serdecznie dziękujemy za pomoc w realizacji projektów, dzięki którym coraz więcej osób może przekonywać się o tym,
jak wygląda lepsze jutro. Jeśli Państwo również chcą pomóc, zachęcamy!

17.04.2020
Podziękowania dla Sklepu Malo Design

Mamy przyjemność podziękować nowemu Darczyńcy, który zdecydował się wesprzeć naszą Fundację. To Sklep Malo Design (https://malodesign.pl/), któremu jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc. W imieniu wszystkich Podopiecznych, serdecznie dziękujemy.

Pomagają nam