Podziękowania

Podziękowania

06.05.2020
Podziękowania dla Agencji ESEO

Nowym Darczyńcą naszej Fundacji jest Agencja ESEO ( https://www.eseo.pl/ ). Serdecznie dziękujemy za pomoc w realizacji projektów, dzięki którym coraz więcej osób może przekonywać się o tym,
jak wygląda lepsze jutro. Jeśli Państwo również chcą pomóc, zachęcamy!

17.04.2020
Podziękowania dla Sklepu Malo Design

Mamy przyjemność podziękować nowemu Darczyńcy, który zdecydował się wesprzeć naszą Fundację. To Sklep Malo Design (https://malodesign.pl/), któremu jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc. W imieniu wszystkich Podopiecznych, serdecznie dziękujemy.

17.03.2020
Podziękowania dla Agencji INSEO

Nasz nowy Przyjaciel to Agencja INSEO (https://www.inseo.pl/) - jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc w formie darowizny.
Dziękujemy Państwu za pamięć w te trudne dni. Pozostańmy silni!

12.03.2020
Podziękowania dla Ośrodka Pomocy Poszkodowanym

Ośrodek Pomocy Poszkodowanym (https://prawapacjenta.org/) to kolejny Darczyńca naszej Fundacji. Jest nam bardzo miło, że los osieroconych i porzuconych Dzieci nie jest Państwu obojętny. Dzielenie się z nimi tym, co dobre, daje im szansę na lepsze życie i pewniejsze wkroczenie w dorosłość. Dziękujemy.

04.03.2020
Podziękowania dla I-Kancelarii z Wrocławia

Dołączył do nas nowy Darczyńca - I-Kancelaria (https://www.i-kancelaria.pl/). Takie informacje możemy otrzymywać codziennie!
Przy okazji chcielibyśmy wszystkich Państwa zachęcić do dzielenia się tym, co najcenniejsze: dobrem. Pomaganie ma wielką moc sprawczą, o czym każdego dnia przekonują się Potrzebujący z całego świata. Serdecznie dziękujemy za docenienie naszych fundacyjnych działań.

10.02.2020
Podziękowania dla wrocławskiej AIF Kancelarii

Otrzymaliśmy dziś wiadomość o nowym wsparciu dla naszych Podopiecznych - od wrocławskiej AIF Kancelarii (https://www.tuodszkodowania.pl/). Dziękujemy za chęć niesienia pomocy tym, którzy bardzo jej potrzebują. A w szczególności dzieciom z rodzin patologicznych i osobom, wymagającym codziennej rehabilitacji.

Pomagają nam