Podziękowania

Podziękowania

04.03.2020
Podziękowania dla I-Kancelarii z Wrocławia

Dołączył do nas nowy Darczyńca - I-Kancelaria (https://www.i-kancelaria.pl/). Takie informacje możemy otrzymywać codziennie!
Przy okazji chcielibyśmy wszystkich Państwa zachęcić do dzielenia się tym, co najcenniejsze: dobrem. Pomaganie ma wielką moc sprawczą, o czym każdego dnia przekonują się Potrzebujący z całego świata. Serdecznie dziękujemy za docenienie naszych fundacyjnych działań.

10.02.2020
Podziękowania dla wrocławskiej AIF Kancelarii

Otrzymaliśmy dziś wiadomość o nowym wsparciu dla naszych Podopiecznych - od wrocławskiej AIF Kancelarii (https://www.tuodszkodowania.pl/). Dziękujemy za chęć niesienia pomocy tym, którzy bardzo jej potrzebują. A w szczególności dzieciom z rodzin patologicznych i osobom, wymagającym codziennej rehabilitacji.

03.02.2020
Podziękowania dla Firmy Pancernik

Z radością dziękujemy kolejnej firmie, od której napłynęła do nas pomoc. Sklep Pancernik (https://pancernik.eu/) to nasz nowy Darczyńca - jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za wsparcie dla dzieci, pokrzywdzonych przez los.

30.01.2020
Kolejne podziękowania dla Firmy LEMUR

Bardzo serdecznie dziękujemy za kolejne prezenty Firmie LEMUR, która wspiera nas pięknymi książkami w ramach programu dobreserce.eu.

22.01.2020
Podziękowania dla Agencji AFTERWEB

W niesieniu pomocy osobom potrzebującym ważne jest nie tylko dobre serce, ale również możliwości. Dlatego dziękujemy wszystkim naszym Darczyńcom, w tym Agencji AFTERWEB (https://afterweb.pl/). Są Państwo dla nas dużym wsparciem!

14.01.2020
Podziękowania dla Firmy BERENDSEN

Z radością witamy w gronie naszych Darczyńców nową firmę - BERENDSENhttps://www.berendsen.pl/ ). Jest nam bardzo miło, że chcą Państwo wspierać potrzebujące Dzieci. Dziękujemy!

Pomagają nam