Podziękowania

Podziękowania

14.01.2020
Podziękowania dla Firmy BERENDSEN

Z radością witamy w gronie naszych Darczyńców nową firmę - BERENDSENhttps://www.berendsen.pl/ ). Jest nam bardzo miło, że chcą Państwo wspierać potrzebujące Dzieci. Dziękujemy!

13.01.2020
Podziękowania dla Firmy Widmetrans

Składamy serdeczne podziękowania firmie Usługi Transportowe Widmetrans za zorganizowanie dla naszej Fundacji Świątecznej Zbiórki Dobroczynnej i przekazanie prezentów dla naszych podopiecznych. Z całego serca dziękujemy polskim rodzinom ze Szwajcarii oraz firmom, które włączyły się w akcję.

23.12.2019
Podziękowania dla Firmy Lemur - Dobre Serce

W ramach programu  dobreserce.eu otrzymaliśmy pakiet nowych i pięknie wydanych książek. Już niedługo zapełnią półki biblioteki Małej Akademii Życia. 

Bardzo dziękujemy Firmie LEMUR która jest organizatorem programu za okazaną pomoc i dobre serce.

01.04.2019
Kolejne podziękowania dla Grupy Pracuj

Po raz kolejny serdecznie dziękujemy pracownikom rzeszowskiego oddziału Grupy Pracuj.pl. Tym razem za przekazanie sześciu biurek. Przydadzą się do pracowni w remontowanej Małej Akademii Życia.

30.11.2018
Podziękowania dla NESTLE

Ogromnie dziękujemy pracownikom Firmy Nestle Nutrition i Nestle Polska S.A. za przygotowanie dla nas i wydruk pięknych kartek świątecznych, które wyślemy do Przyjaciół i Darczyńców Fundacji.

08.10.2018
Podziękowania dla P. Adriany Kalskiej

Serdecznie dziękujemy p. Adrianie Kalskiej za przekazanie swojej nagrody – 10 tys. zł za wygrany odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jesteśmy mile zaskoczeni i wdzięczni za ten wspaniały gest. Gratulujemy zasłużonego zwycięstwa rywalizacji w 5 odcinku 10 edycji programu. Pełny podziw dla talentu aktorskiego i wokalnego!

Dziękujemy również sponsorom, artystom i wszystkim którzy tworzą cały program. 

Pomagają nam