Podziękowania

Podziękowania

22.01.2020
Podziękowania dla Agencji AFTERWEB

W niesieniu pomocy osobom potrzebującym ważne jest nie tylko dobre serce, ale również możliwości. Dlatego dziękujemy wszystkim naszym Darczyńcom, w tym Agencji AFTERWEB (https://afterweb.pl/). Są Państwo dla nas dużym wsparciem!

14.01.2020
Podziękowania dla Firmy BERENDSEN

Z radością witamy w gronie naszych Darczyńców nową firmę - BERENDSENhttps://www.berendsen.pl/ ). Jest nam bardzo miło, że chcą Państwo wspierać potrzebujące Dzieci. Dziękujemy!

13.01.2020
Podziękowania dla Firmy Widmetrans

Składamy serdeczne podziękowania firmie Usługi Transportowe Widmetrans za zorganizowanie dla naszej Fundacji Świątecznej Zbiórki Dobroczynnej i przekazanie prezentów dla naszych podopiecznych. Z całego serca dziękujemy polskim rodzinom ze Szwajcarii oraz firmom, które włączyły się w akcję.

23.12.2019
Podziękowania dla Firmy Lemur - Dobre Serce

W ramach programu  dobreserce.eu otrzymaliśmy pakiet nowych i pięknie wydanych książek. Już niedługo zapełnią półki biblioteki Małej Akademii Życia. 

Bardzo dziękujemy Firmie LEMUR która jest organizatorem programu za okazaną pomoc i dobre serce.

01.04.2019
Kolejne podziękowania dla Grupy Pracuj

Po raz kolejny serdecznie dziękujemy pracownikom rzeszowskiego oddziału Grupy Pracuj.pl. Tym razem za przekazanie sześciu biurek. Przydadzą się do pracowni w remontowanej Małej Akademii Życia.

30.11.2018
Podziękowania dla NESTLE

Ogromnie dziękujemy pracownikom Firmy Nestle Nutrition i Nestle Polska S.A. za przygotowanie dla nas i wydruk pięknych kartek świątecznych, które wyślemy do Przyjaciół i Darczyńców Fundacji.

Pomagają nam