Podziękowania

Podziękowania

17.03.2020
Podziękowania dla Agencji INSEO

Nasz nowy Przyjaciel to Agencja INSEO (https://www.inseo.pl/) - jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc w formie darowizny.
Dziękujemy Państwu za pamięć w te trudne dni. Pozostańmy silni!

12.03.2020
Podziękowania dla Ośrodka Pomocy Poszkodowanym

Ośrodek Pomocy Poszkodowanym (https://prawapacjenta.org/) to kolejny Darczyńca naszej Fundacji. Jest nam bardzo miło, że los osieroconych i porzuconych Dzieci nie jest Państwu obojętny. Dzielenie się z nimi tym, co dobre, daje im szansę na lepsze życie i pewniejsze wkroczenie w dorosłość. Dziękujemy.

04.03.2020
Podziękowania dla I-Kancelarii z Wrocławia

Dołączył do nas nowy Darczyńca - I-Kancelaria (https://www.i-kancelaria.pl/). Takie informacje możemy otrzymywać codziennie!
Przy okazji chcielibyśmy wszystkich Państwa zachęcić do dzielenia się tym, co najcenniejsze: dobrem. Pomaganie ma wielką moc sprawczą, o czym każdego dnia przekonują się Potrzebujący z całego świata. Serdecznie dziękujemy za docenienie naszych fundacyjnych działań.

10.02.2020
Podziękowania dla wrocławskiej AIF Kancelarii

Otrzymaliśmy dziś wiadomość o nowym wsparciu dla naszych Podopiecznych - od wrocławskiej AIF Kancelarii (https://www.tuodszkodowania.pl/). Dziękujemy za chęć niesienia pomocy tym, którzy bardzo jej potrzebują. A w szczególności dzieciom z rodzin patologicznych i osobom, wymagającym codziennej rehabilitacji.

03.02.2020
Podziękowania dla Firmy Pancernik

Z radością dziękujemy kolejnej firmie, od której napłynęła do nas pomoc. Sklep Pancernik (https://pancernik.eu/) to nasz nowy Darczyńca - jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za wsparcie dla dzieci, pokrzywdzonych przez los.

30.01.2020
Kolejne podziękowania dla Firmy LEMUR

Bardzo serdecznie dziękujemy za kolejne prezenty Firmie LEMUR, która wspiera nas pięknymi książkami w ramach programu dobreserce.eu.

Pomagają nam