Podziękowania

Podziękowania

01.04.2019
Kolejne podziękowania dla Grupy Pracuj

Po raz kolejny serdecznie dziękujemy pracownikom rzeszowskiego oddziału Grupy Pracuj.pl. Tym razem za przekazanie sześciu biurek. Przydadzą się do pracowni w remontowanej Małej Akademii Życia.

30.11.2018
Podziękowania dla NESTLE

Ogromnie dziękujemy pracownikom Firmy Nestle Nutrition i Nestle Polska S.A. za przygotowanie dla nas i wydruk pięknych kartek świątecznych, które wyślemy do Przyjaciół i Darczyńców Fundacji.

08.10.2018
Podziękowania dla P. Adriany Kalskiej

Serdecznie dziękujemy p. Adrianie Kalskiej za przekazanie swojej nagrody – 10 tys. zł za wygrany odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jesteśmy mile zaskoczeni i wdzięczni za ten wspaniały gest. Gratulujemy zasłużonego zwycięstwa rywalizacji w 5 odcinku 10 edycji programu. Pełny podziw dla talentu aktorskiego i wokalnego!

Dziękujemy również sponsorom, artystom i wszystkim którzy tworzą cały program. 

17.09.2018
Podziękowania dla Weteranów i Rezerwistów

Składamy serdeczne podziękowania dla Członków Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego z Brzozowa, którzy pomagali w pracach porządkowych na terenie Wioski Dziecięcej. 

14.09.2018
Podziękowania dla TAK CZYTAM

Serdecznie dziękujemy Pani Wioli oraz Księgarni TAK CZYTAM z Rzeszowa za zbiórkę książek, którymi zapełnimy bibliotekę w Małej Akademii Życia. 

27.08.2018
Podziękowania dla nowożeńców za wyprawkę

Serdecznie dziękujemy nowożeńcom Ewelinie i Mateuszowi za przekazanie artykułów szkolnych dla naszych podopiecznych.

Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!!

Pomagają nam