Podziękowania

Podziękowania

13.01.2020
Podziękowania dla Firmy Widmetrans

Składamy serdeczne podziękowania firmie Usługi Transportowe Widmetrans za zorganizowanie dla naszej Fundacji Świątecznej Zbiórki Dobroczynnej i przekazanie prezentów dla naszych podopiecznych. Z całego serca dziękujemy polskim rodzinom ze Szwajcarii oraz firmom, które włączyły się w akcję.

23.12.2019
Podziękowania dla Firmy Lemur - Dobre Serce

W ramach programu  dobreserce.eu otrzymaliśmy pakiet nowych i pięknie wydanych książek. Już niedługo zapełnią półki biblioteki Małej Akademii Życia. 

Bardzo dziękujemy Firmie LEMUR która jest organizatorem programu za okazaną pomoc i dobre serce.

01.04.2019
Kolejne podziękowania dla Grupy Pracuj

Po raz kolejny serdecznie dziękujemy pracownikom rzeszowskiego oddziału Grupy Pracuj.pl. Tym razem za przekazanie sześciu biurek. Przydadzą się do pracowni w remontowanej Małej Akademii Życia.

30.11.2018
Podziękowania dla NESTLE

Ogromnie dziękujemy pracownikom Firmy Nestle Nutrition i Nestle Polska S.A. za przygotowanie dla nas i wydruk pięknych kartek świątecznych, które wyślemy do Przyjaciół i Darczyńców Fundacji.

08.10.2018
Podziękowania dla P. Adriany Kalskiej

Serdecznie dziękujemy p. Adrianie Kalskiej za przekazanie swojej nagrody – 10 tys. zł za wygrany odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jesteśmy mile zaskoczeni i wdzięczni za ten wspaniały gest. Gratulujemy zasłużonego zwycięstwa rywalizacji w 5 odcinku 10 edycji programu. Pełny podziw dla talentu aktorskiego i wokalnego!

Dziękujemy również sponsorom, artystom i wszystkim którzy tworzą cały program. 

17.09.2018
Podziękowania dla Weteranów i Rezerwistów

Składamy serdeczne podziękowania dla Członków Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego z Brzozowa, którzy pomagali w pracach porządkowych na terenie Wioski Dziecięcej. 

Pomagają nam