Podziękowania

Podziękowania

19.09.2017
Podziękowania za artykuły szkolne

Składamy serdeczne podziękowania pracownikom Firmy Ecolab Sp. z o.o., pracownikom Firmy PKO Leasing S.A. oraz Firmie Zielona Oaza za przygotowanie i przekazanie artykułów szkolnych dla podopiecznych Fundacji. W tym roku udało nam się przygotować ponad pięćdziesiąt wyprawek, które w najbliższym czasie w trafią do najbardziej potrzebujących dzieci w naszej gminie.

 

20.12.2016
Podziękowania dla Kingi i Rafała

Dziękujemy Nowożeńcom Kindze i Rafałowi za przekazanie artykułów szkolnych dla naszych podopiecznych. Część z podarowanych rzeczy trafi do dzieci już z prezentami świątecznymi. Dziękujemy Kindze i Rafałowi za cudne, popołudniowe spotkanie w Wiosce Dziecięcej.

31.10.2016
Podziękowania za prezenty dla podopiecznych

Składamy serdeczne podziękowania Nowożeńcom Karolinie i Pierre – Olivier za przekazanie wspaniałych prezentów dla podopiecznych Fundacji.

Wśród prezentów znalazły się: słodycze, maskotki, gry planszowe, puzzle.

26.10.2016
Podziękowania za książki

Dziękujemy Pani Wioli i Księgarni TAK CZYTAM z Rzeszowa za przekazanie książek dla naszych podopiecznych.

28.09.2016
Podziękowania dla Firmy Zielona Oaza

Składamy serdeczne podziękowania Panu Zbigniewowi Owsianemu i Firmie Zielona Oaza z Brzozowa za przekazanie artykułów szkolnych dla potrzebujących dzieci. Firma Zielona Oaza od kilku lat systematycznie wspiera naszą akcję WYPRAWKA NA 5+ i jest partnerem akcji.

21.09.2016
Podziękowania za wyprawkę 2016

Serdecznie dziękujemy pracownikom Firmy Raiffeisen-Leasing Polska S.A. oraz nowożeńcom Marcie i Krzysztofowi za przekazanie artykułów szkolnych dla naszych podopiecznych.

Wśród darów znalazły się przede wszystkim: plecaki, piórniki, zeszyty, bloki, kredki, flamastry, ołówki, długopisy, teczki papierowe, bibuły, plasteliny, itp.

Gotowe wyprawki trafią do naszych podopiecznych i najbardziej potrzebujących dzieci w naszej gminie.

Pomagają nam