Podziękowania

Podziękowania

14.09.2018
Podziękowania dla TAK CZYTAM

Serdecznie dziękujemy Pani Wioli oraz Księgarni TAK CZYTAM z Rzeszowa za zbiórkę książek, którymi zapełnimy bibliotekę w Małej Akademii Życia. 

27.08.2018
Podziękowania dla nowożeńców za wyprawkę

Serdecznie dziękujemy nowożeńcom Ewelinie i Mateuszowi za przekazanie artykułów szkolnych dla naszych podopiecznych.

Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!!

08.07.2018
Podziękowania dla Grupy Pracuj

Serdecznie dziękujemy pracownikom rzeszowskiego biura Grupy Pracuj za podarowanie foteli biurowych do naszych pracowni komputerowych w Wiosce Dziecięcej. 

16.03.2018
Podziękowania dla Firmy On-Line Net

Składamy serdeczne podziękowania p. Pawłwoi Ściborowi i Firmie On-Line Net z Brzozowa za nieodpłatne podłączenie i darmową obsługę Intenetu w naszej Wiosce Dzieciecej.

19.09.2017
Podziękowania za artykuły szkolne

Składamy serdeczne podziękowania pracownikom Firmy Ecolab Sp. z o.o., pracownikom Firmy PKO Leasing S.A. oraz Firmie Zielona Oaza za przygotowanie i przekazanie artykułów szkolnych dla podopiecznych Fundacji. W tym roku udało nam się przygotować ponad pięćdziesiąt wyprawek, które w najbliższym czasie w trafią do najbardziej potrzebujących dzieci w naszej gminie.

 

20.12.2016
Podziękowania dla Kingi i Rafała

Dziękujemy Nowożeńcom Kindze i Rafałowi za przekazanie artykułów szkolnych dla naszych podopiecznych. Część z podarowanych rzeczy trafi do dzieci już z prezentami świątecznymi. Dziękujemy Kindze i Rafałowi za cudne, popołudniowe spotkanie w Wiosce Dziecięcej.

Pomagają nam