Podziękowania

Podziękowania

05.10.2015
Dziękujemy za wsparcie

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnim czasie wsparli naszą działalność i wyposażanie domów w Wiosce Dziecięcej.
Dziękujemy Firmom: Wicked Software z Krakowa, Transirma z Lutczy, Solbet Kolbuszowa, Bruk – Bet z Niecieczy, Zaltech z Rzeszowa oraz indywidualnym i stałym Darczyńcom.

02.09.2015
Podziękowania dla Brzozowskiego Ruchu Konserwatywnego

Bardzo gorąco dziękujemy młodzieży z Brzozowskiego Ruchu Konserwatywnego za przekazanie artykułów szkolnych, bajek, zabawek dla naszych podopiecznych.

25.08.2015
Podziekowania za artykuły szkolne

Składamy serdeczne podziękowania Panu Zbigniewowi Owsianemu – właścicielowi Firmy Zielona Oaza oraz Panu Mirosławowi Borkowi – właścicielowi Firmy Miriam za przekazanie artykułów szkolnych dla najbardziej potrzebujących dzieci. Obie Firmy od lat wspierają nas w organizacji wyprawki szkolnej.
Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję i przygotowanie wyprawki dla podopiecznych Fundacji bądź dla dzieci ze wskazanej przez siebie rodziny.

18.06.2015
Podziękowania dla Firmy Nowy Styl

Składamy serdeczne podziękowania Firmie Nowy Styl z Krosna za podarowanie do Wioski Dziecięcej stołu i dwóch szaf.

Firma Nowy Styl wsparła nasz projekt po raz kolejny. Dziękujemy za współpracę!

28.05.2015
Podziękowania - kampania 1%

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w kampanię 1% na rzecz naszej Fundacji.

Dziękujemy za aktywne uczestnictwo i poświęcony czas: wolontariuszom z całego kraju, stypendystom Fundacji, Panu Franciszkowi Miśkowiczowi - Staroście Jasielskiemu, Panu Andrzejowi Babiarzowi, opiekunom wolontariatu i wolontariuszom z II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2 w Sanoku, Technikum Ekonomicznego z Pruszcza Gdańskiego, I Liceum Ogólnokształcącego z Nowego Sącza, I Liceum Ogólnokształcącego z Gorlic, I Liceum Ogólnokształcącemu w Jaśle, II Liceum Ogólnokształcącemu w Jaśle, Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle, Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle, Zespołu Szkól nr 3 w Jaśle, Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle, Justynie Stadniczenko i Miejskiemu Centrum Wolontariatu we Wrocławiu, Pani Henryce Warchoł, Panu Mieczysławowi Łachowi, Panu Szymonowi Szymańskiemu oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli nasze działania.

Składamy serdeczne podziękowania księgowej Firmy Eleo-Budmax za nieodpłatne rozliczanie zeznania podatkowego za 2014 oraz pozostałym pracownikom Firmy za wsparcie i promowanie kampanii.

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do tych, którzy przekazali 1% dla naszych podopiecznych. Dzięki Wam pomożemy chorym i niepełnosprawnym dzieciom, a także będziemy mogli realizować projekt Wioski Dziecięcej w Brzozowie.

13.04.2015
Podziekowania dla Firm

Składamy serdeczne podziękowania Firmie Besta z Rzeszowa i Firmie Transirma z Lutczy za wsparcie finansowe działań naszej Fundacji oraz powstającej Wioski Dziecięcej.

Pomagają nam