Podziękowania

Podziękowania

01.02.2016
Podziękowania dla pracowników ICN Polfa Rzeszów

Składamy serdeczne podziękowania pracownikom Firmy ICN Polfa Rzeszów za przekazanie do dwóch domów w Wiosce Dziecięcej poduszek, kołder, desek do prasowania, pościeli i innych artykułów potrzebnych do codziennego funkcjonowania w rodzinie.
Szczególnie dziękujemy Panu Tadeuszowi Pietraszowie i Pani Barbarze Nowobilskiej.

29.01.2016
Program Dobre Serce

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak składa serdeczne podziękowanie dla zespołu Firmy LEMUR i programu DOBRE SERCE za przekazanie nam pięknych albumów z magicznymi miejscami na świecie. Otrzymane książki przeznaczymy do pracowni naukowej i biblioteki w małej Akademii Życia.

05.10.2015
Dziękujemy za wsparcie

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnim czasie wsparli naszą działalność i wyposażanie domów w Wiosce Dziecięcej.
Dziękujemy Firmom: Wicked Software z Krakowa, Transirma z Lutczy, Solbet Kolbuszowa, Bruk – Bet z Niecieczy, Zaltech z Rzeszowa oraz indywidualnym i stałym Darczyńcom.

02.09.2015
Podziękowania dla Brzozowskiego Ruchu Konserwatywnego

Bardzo gorąco dziękujemy młodzieży z Brzozowskiego Ruchu Konserwatywnego za przekazanie artykułów szkolnych, bajek, zabawek dla naszych podopiecznych.

25.08.2015
Podziekowania za artykuły szkolne

Składamy serdeczne podziękowania Panu Zbigniewowi Owsianemu – właścicielowi Firmy Zielona Oaza oraz Panu Mirosławowi Borkowi – właścicielowi Firmy Miriam za przekazanie artykułów szkolnych dla najbardziej potrzebujących dzieci. Obie Firmy od lat wspierają nas w organizacji wyprawki szkolnej.
Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję i przygotowanie wyprawki dla podopiecznych Fundacji bądź dla dzieci ze wskazanej przez siebie rodziny.

18.06.2015
Podziękowania dla Firmy Nowy Styl

Składamy serdeczne podziękowania Firmie Nowy Styl z Krosna za podarowanie do Wioski Dziecięcej stołu i dwóch szaf.

Firma Nowy Styl wsparła nasz projekt po raz kolejny. Dziękujemy za współpracę!

Pomagają nam