Podziękowania

Podziękowania

12.09.2016
Bardzo serdecznie dziękujemy!

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, którzy dofinansowali tegoroczną edycję „Agrafki Agory” – Lokalnego Konkursu Stypendialnego: p. Pawłowi Malczykowi - Wicket Software w Krakowie, p. Łukaszowi Lisowskiemu - Terenowy Zespół Projektowy w Brzozowie, p. Piotrowi Misiurze, p. Danucie Rzeszutek – Motores w Rzeszowie, p. Beacie Mrozek – BM Global w Brzozowie, p. Piotrowi Bieńczakowi – Multi Stone w Jasienicy Rosielnej, p. Andrzejowi Bieńczakowi – Eleo – Budmax w Brzozowie.
Bardzo dziękujemy Darczyńcom, którzy zorganizowali zbiórkę i przekazali książki dla naszych podopiecznych – p. Wioli Skubisz i Księgarni TAK CZYTAM z Rzeszowa, p. Monice Konefal i uczniom Gimazjum nr 10 w Rzeszowie.
Dziękujemy Wszystkim, którzy w ostatnim czasie wsparli finansowo i rzeczowo działania naszej Fundacji, naszych chorych i niepełnosprawnych podopiecznych.

08.06.2016
Kolejne podziękowania

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, którzy w ostatnim czasie wsparli nasze działania finansowo i rzeczowo.

Dziękujemy Sieci Handlowej ALTA za wspólną akcję POMAGAMY DZIECIOM i przekazanie 10% dochodu ze sprzedaży produktów PASSA na pomoc potrzebującym dzieciom.

Dziękujemy FIRMIE LEMUR i zespołowi DOBRE SERCE za przekazanie po raz kolejny pięknych, kolorowych albumów i encyklopedii do biblioteki w powstającej Małej Akademii Życia.

 Dziękujemy Darczyńcom konkursu stypendialnego „Agrafka Agory” za wsparcie finansowe stypendiów dla zdolnej i ubogiej młodzieży.

Dziękujemy naszym stałym Darczyńcom za wsparcie finansowe naszych działań oraz wszystkim, którzy dopiero dołączyli do grona Ofiarodawców. Serdeczne podziękowania kierujemy również do wszystkich, którzy w ostatnim czasie przekazali dary rzeczowe: zabawki, odzież, meble dla dzieci, itd…

01.02.2016
Podziękowania dla pracowników ICN Polfa Rzeszów

Składamy serdeczne podziękowania pracownikom Firmy ICN Polfa Rzeszów za przekazanie do dwóch domów w Wiosce Dziecięcej poduszek, kołder, desek do prasowania, pościeli i innych artykułów potrzebnych do codziennego funkcjonowania w rodzinie.
Szczególnie dziękujemy Panu Tadeuszowi Pietraszowie i Pani Barbarze Nowobilskiej.

29.01.2016
Program Dobre Serce

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak składa serdeczne podziękowanie dla zespołu Firmy LEMUR i programu DOBRE SERCE za przekazanie nam pięknych albumów z magicznymi miejscami na świecie. Otrzymane książki przeznaczymy do pracowni naukowej i biblioteki w małej Akademii Życia.

05.10.2015
Dziękujemy za wsparcie

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnim czasie wsparli naszą działalność i wyposażanie domów w Wiosce Dziecięcej.
Dziękujemy Firmom: Wicked Software z Krakowa, Transirma z Lutczy, Solbet Kolbuszowa, Bruk – Bet z Niecieczy, Zaltech z Rzeszowa oraz indywidualnym i stałym Darczyńcom.

02.09.2015
Podziękowania dla Brzozowskiego Ruchu Konserwatywnego

Bardzo gorąco dziękujemy młodzieży z Brzozowskiego Ruchu Konserwatywnego za przekazanie artykułów szkolnych, bajek, zabawek dla naszych podopiecznych.

Pomagają nam