Podziękowania

Podziękowania

04.03.2015
PODZIĘKOWANIA ZA WSPARCIE WYPOSAŻANIA WIOSKI

Składamy serdeczne podziękowania Firmom: Bog – Fran z Raniżowa za podarowanie mebli – komody, szafy, regały do wszystkich pokoi dziecięcych w Wiosce, Firmie Piętrus z Grzybna za podarowanie łóżek piętrowych, Bankowi BZ WBK o/Krosno za podarowanie mebli biurowych. Dziękujemy także Firmie Bruk-Bet z Niecieczy, Nadleśnictwu Brzozów za wsparcie finansowe w wyposażaniu pomieszczeń.
Gorąco dziękujemy indywidualnym Darczyńcom za pomoc materialną oraz wsparcie finansowe naszych działań.
Do zakończenia obecnego etapu prac potrzebujemy jeszcze m.in.: luster łazienkowych, lodówki, kompletów garnków, zastaw stołowych, kubków, sztućców, pościeli, kołder, poduszek, dywaników, małego AGD.
Zapraszamy do wspierania tego wyjątkowego dzieła.
Chcemy, aby osierocone dzieci, dotknięte problemami ubóstwa, przemocy, chorób i cierpienia mogły wychowywać się w prawdziwych rodzinach w poczuciu bezpieczeństwa, bez obaw o jutro. Naszym celem będzie ukształtowanie w wychowankach pozytywnej postawy wobec zróżnicowania kulturowego i rasowego oraz niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo.
Obecnie kończymy wyposażanie budynków w niezbędne meble i sprzęt. W najbliższym czasie rozpoczyna się także szkolenie kandydatów na rodziców zastępczych.

08.01.2015
Podziękowania dla wolontariuszy

Składamy serdeczne podziękowania wolontariuszom: Dominice Rzepce, Beacie Golonce, Marcie Golonce, Eli Łobazie, Darii Prokopowicz, Agnieszce Wróbel i Agnieszce Wawrzkowicz za pomoc w przygotowaniu i wysyłce życzeń bożonarodzeniowych do Przyjaciół i Darczyńców Fundacji. Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas!

22.12.2014
Kolejne podziekowania

Pragniemy bardzo gorąco podziękować Panu Zygmuntowie Błażowi - Staroście Brzozowskiemu, Panu Edwardowi Mroziakowi – Dyrektorowi Domu Pomocy Społecznej w Brzozowie za przekazanie 6 łóżek dla dzieci. Gorące podziękowania składamy również Panu Józefowi Kołodziejowi – Dyrektorowi Powiatowego Urzędu Pracy w Brzozowie za przekazanie sprzętu komputerowego. Dziękujemy także Firmom Hydroland i Invena za podarowanie baterii natryskowych i umywalkowych.
Wszystkie dary trafią niedługo do wyposażanej Wioski Dziecięcej.

09.12.2014
Podziękowania za meble

Do grona naszych Darczyńców dołączyła Firma Restol z Bratkowic. Firma przekazała nam meble do przedpokoju do dwóch domów w Wiosce Dziecięcej. Dziękujemy Pani Prezes Iwonie Szczepańskej za otwarte serce i pomoc!
Dziękujemy Pani Renacie z Jarosławia, która przekazała nam meble, którymi w najbliższym czasie umeblujemy pokoje.

18.11.2014
Dziękujemy!

Po raz kolejny gorąco dziękujemy Panu Tadeuszowi Pietraszowi i Firmie ICN Polfa Rzeszów oraz Panu Zenonowi Ciejce i Firmie Formaplan Komponenty z Mielca za wsparcie finansowe naszej Wioski. Dziękujemy również pracownikom Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie, którzy już kilkakrotnie w zbiórce koleżeńskiej wsparli nasze działania. Tym razem przekazali środki na wyposażenie domów w Wiosce Dziecięcej.

10.11.2014
Podziękowania dla ks. Michała Kozaka i Jarosławskiego Opactwa

Składamy serdeczne podziękowania Ks. Michałowi Kozakowi oraz Ośrodkowi Formacji i Kultury Chrześcijańskiej w Jarosławiu za zainteresowanie, zaangażowanie i wsparcie naszego projektu.
Ks. Michał Kozak zaprosił nas na obchody Papieskich Dni Rodziny, podczas których odbył się finał konkursu literackiego pt. „Jan Paweł II – Człowiek nie z tej ziemi”. Jego organizatorem był Ośrodek Formacji i Kultury Chrześcijańskiej im. Sł. B. Anny Jenke w Jarosławiu. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Archidiecezji Przemyskiej. Polegał on na opisaniu spotkania z Papieżem Janem Pawłem II, w formie opowiadań i wierszy. Najlepsze prace zostały zebrane i wydane w książce pod tym samym tytułem. Publikacja ta stała się cegiełką wspierającą Wioskę Dziecięcą. Dochód uzyskany ze sprzedaży książki został przeznaczony na wyposażenie dwóch domów w Wieloetnicznej Wiosce Dziecięcej w Brzozowie.
Składamy również gorące podziękowania młodzieży, która zainicjowała tak wspaniały pomysł wsparcia naszej Wioski.

Pomagają nam