Podziękowania

Podziękowania

28.05.2015
Podziękowania - kampania 1%

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w kampanię 1% na rzecz naszej Fundacji.

Dziękujemy za aktywne uczestnictwo i poświęcony czas: wolontariuszom z całego kraju, stypendystom Fundacji, Panu Franciszkowi Miśkowiczowi - Staroście Jasielskiemu, Panu Andrzejowi Babiarzowi, opiekunom wolontariatu i wolontariuszom z II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Mechanicznych nr 2 w Sanoku, Technikum Ekonomicznego z Pruszcza Gdańskiego, I Liceum Ogólnokształcącego z Nowego Sącza, I Liceum Ogólnokształcącego z Gorlic, I Liceum Ogólnokształcącemu w Jaśle, II Liceum Ogólnokształcącemu w Jaśle, Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle, Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle, Zespołu Szkól nr 3 w Jaśle, Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle, Justynie Stadniczenko i Miejskiemu Centrum Wolontariatu we Wrocławiu, Pani Henryce Warchoł, Panu Mieczysławowi Łachowi, Panu Szymonowi Szymańskiemu oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli nasze działania.

Składamy serdeczne podziękowania księgowej Firmy Eleo-Budmax za nieodpłatne rozliczanie zeznania podatkowego za 2014 oraz pozostałym pracownikom Firmy za wsparcie i promowanie kampanii.

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do tych, którzy przekazali 1% dla naszych podopiecznych. Dzięki Wam pomożemy chorym i niepełnosprawnym dzieciom, a także będziemy mogli realizować projekt Wioski Dziecięcej w Brzozowie.

13.04.2015
Podziekowania dla Firm

Składamy serdeczne podziękowania Firmie Besta z Rzeszowa i Firmie Transirma z Lutczy za wsparcie finansowe działań naszej Fundacji oraz powstającej Wioski Dziecięcej.

04.03.2015
PODZIĘKOWANIA ZA WSPARCIE WYPOSAŻANIA WIOSKI

Składamy serdeczne podziękowania Firmom: Bog – Fran z Raniżowa za podarowanie mebli – komody, szafy, regały do wszystkich pokoi dziecięcych w Wiosce, Firmie Piętrus z Grzybna za podarowanie łóżek piętrowych, Bankowi BZ WBK o/Krosno za podarowanie mebli biurowych. Dziękujemy także Firmie Bruk-Bet z Niecieczy, Nadleśnictwu Brzozów za wsparcie finansowe w wyposażaniu pomieszczeń.
Gorąco dziękujemy indywidualnym Darczyńcom za pomoc materialną oraz wsparcie finansowe naszych działań.
Do zakończenia obecnego etapu prac potrzebujemy jeszcze m.in.: luster łazienkowych, lodówki, kompletów garnków, zastaw stołowych, kubków, sztućców, pościeli, kołder, poduszek, dywaników, małego AGD.
Zapraszamy do wspierania tego wyjątkowego dzieła.
Chcemy, aby osierocone dzieci, dotknięte problemami ubóstwa, przemocy, chorób i cierpienia mogły wychowywać się w prawdziwych rodzinach w poczuciu bezpieczeństwa, bez obaw o jutro. Naszym celem będzie ukształtowanie w wychowankach pozytywnej postawy wobec zróżnicowania kulturowego i rasowego oraz niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo.
Obecnie kończymy wyposażanie budynków w niezbędne meble i sprzęt. W najbliższym czasie rozpoczyna się także szkolenie kandydatów na rodziców zastępczych.

08.01.2015
Podziękowania dla wolontariuszy

Składamy serdeczne podziękowania wolontariuszom: Dominice Rzepce, Beacie Golonce, Marcie Golonce, Eli Łobazie, Darii Prokopowicz, Agnieszce Wróbel i Agnieszce Wawrzkowicz za pomoc w przygotowaniu i wysyłce życzeń bożonarodzeniowych do Przyjaciół i Darczyńców Fundacji. Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas!

22.12.2014
Kolejne podziekowania

Pragniemy bardzo gorąco podziękować Panu Zygmuntowie Błażowi - Staroście Brzozowskiemu, Panu Edwardowi Mroziakowi – Dyrektorowi Domu Pomocy Społecznej w Brzozowie za przekazanie 6 łóżek dla dzieci. Gorące podziękowania składamy również Panu Józefowi Kołodziejowi – Dyrektorowi Powiatowego Urzędu Pracy w Brzozowie za przekazanie sprzętu komputerowego. Dziękujemy także Firmom Hydroland i Invena za podarowanie baterii natryskowych i umywalkowych.
Wszystkie dary trafią niedługo do wyposażanej Wioski Dziecięcej.

09.12.2014
Podziękowania za meble

Do grona naszych Darczyńców dołączyła Firma Restol z Bratkowic. Firma przekazała nam meble do przedpokoju do dwóch domów w Wiosce Dziecięcej. Dziękujemy Pani Prezes Iwonie Szczepańskej za otwarte serce i pomoc!
Dziękujemy Pani Renacie z Jarosławia, która przekazała nam meble, którymi w najbliższym czasie umeblujemy pokoje.

Pomagają nam