Zbiórka SERCE DLA SERCA dla naszej podopiecznej podczas gminnego Dnia Dziecka w Brzozowie

W najbliższą niedzielę tj. 2.06.2024 w Amfiteatrze w Brzozowie odbędzie się zbiórka środków na leczenie i rehabilitację naszej podopiecznej – Aleksandry Wojnar, która cierpi na zespół Williamsa. Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę na rzecz Oli w tym dniu, wrzucenie symbolicznej złotówki do oznaczonej puszki (nr zbiórki 2024/2270/OR), ale także poprzez wpłaty indywidulane lub przez przekazanie 1,5% podatku dochodowego. Informacje o Oli i jak wesprzeć naszych Podopiecznych można znaleźć w zakładce SUBKONTA.

Poza tym podczas niedzielnego wydarzenia na dzieci będzie czekało wiele atrakcji, zabaw i występów artystycznych, m.in. naszej grupy Ten Sing Brzozów, która swym występem przeniesie wszystkie dzieci do krainy bajek. Przy naszym stoisku będzie można zapoznać się z działalnością naszej Fundacji, spróbować swoich sił w rodzinnych quizach i zagadkach. Będzie można stworzyć kolorową, kreatywną pracę z papieru oraz dowiedzieć się więcej na temat naszego autorskiego projektu EduMars.

Już teraz serdecznie dziękujemy Organizatorom – Gminie Brzozów za zaproszenie, Pawłowi Wójcikowi za inicjatywę i koordynowanie zbiórki dla Oli, Marioli Rachwał, Annie Rzepce, Kamilowi Misiurkowi za pomoc w przygotowaniu atrakcji przy stoisku oraz naszym wolontariuszom, którzy już aktywnie działają, aby umilić najmłodszym ich coroczne święto.

Scroll to Top
Skip to content