Zostań darczyńcą

Systematycznie wspieraj działalność Fundacji

Przekaż darowiznę

Wybierz dowolną kwotę, którą jednorazowo lub co miesiąc będziesz przekazywać w formie darowizny na działalność Fundacji. Jesteśmy wdzięczni za nawet najmniejszy gest. Dzięki dobroci, ofiarności i wrażliwości dobrych ludzi, możemy realizować nasze zadania oraz sukcesywnie pomagać dzieciom, budzić nadzieję i dawać naszym podopiecznym szansę na lepsze jutro. Wesprzyj Fundację sumą odpowiednią do Twoich możliwości.

Nr konta: 83 1240 2324 1111 0000 3323 0456

Jeśli możesz wspieraj nas regularnie. Potrzebujemy Twojej systematycznej pomocy. Każde regularnie przekazywane 30, 50 czy 100 zł pomoże nam efektywnie działać na rzecz najbardziej potrzebujących. Wystarczy, że wydasz w swoim banku polecenie stałego przelewu.

Osoby fizyczne, spółki osobowe, mogą odliczyć od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT). Osoby prawne 10% dochodu (CIT). 

Wspieraj przez portale

Możesz nas wspierać również poprzez portale:

Możesz także

  • Przekazać materiały do wyposażenia pracowni w Małej Akademii Życia
  • Utworzyć zbiórkę w mediach społecznościowych na rzecz naszej działalności warsztatowej lub na rzecz naszych podopiecznych
  • Obserwować nas w mediach społecznościowych, promować nasze działania wśród znajomych, rodziny, współpracowników, wydrukować kilka plakatów, ulotek naszych akcji i rozdysponować w środowisku, w którym mieszkasz, uczysz się i pracujesz

Co zyskujesz?

  • poczucie satysfakcji z czynienia Dobra innym
  • masz możliwość odpisania podatkowego kwoty przekazywanej składki od dochodu
  • otrzymujesz jasną informację zwrotną o sposobie wykorzystania Twojej darowizny
  • masz pewność właściwego wykorzystania przekazanej kwoty
Scroll to Top
Skip to content