Zostań rodziną zastępczą

Poszukujemy rodzin, wrażliwych na krzywdę dzieci, mających otwarte serca na pomoc dzieciom, chcących podzielić się miłością z dziećmi, które z jakichś względów miłości rodziców nie doświadczyły.

Wolontariat - Dłonie Pełne Dobroci

Poszukujemy grafików, fundraiserów, fotografów, pedagogów, psychologów, socjologów, ekonomistów, tłumaczy. Młodych ludzi, studentów, bezrobotnych i pracowników. Możesz pracować w domu i poświecić nam tyle czasu, ile chcesz.

1% podatku

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak od 2004 roku posiada status Organizacji Pożytku Publicznego. Dlatego też, zgodnie z Ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy z Państwa może przekazać naszej Fundacji 1% podatku dochodowego należnego fiskusowi w danym roku podatkowym.

Tydzień Solidarności z Ubogim Dzieckiem

Wydarzenie to odbywa się każdego roku, na przełomie maja i czerwca. Celem przedsięwzięcia jest zgromadzenie funduszy na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci z gminy Brzozów. Wolontariusze - uczniowie szkół z Brzozowa i okolic - chodzą z puszkami i proszą o datki. Pieniądze zebrane przez wolontariuszy z danej szkoły następnie przekazywane są dyrekcji szkoły, która rozdysponowuje środki wśród dzieci.

Nowożeńcy dzieciom

Chcemy przedstawić alternatywę dla Nowożeńców, którzy zamiast przyjmować niezliczoną ilość kwiatów, mogą przyczynić się do czynienia Dobra poprzez poproszenie swoich gości, aby podczas składania życzeń podarowali np. artykuły szkolne, odzież, zabawki z przeznaczeniem na potrzeby najbiedniejszych dzieci.

Pokoloruj ich Świat

Jeżeli jesteś wrażliwy na potrzeby innych, nie jesteś obojętny na krzywdę dzieci, chcesz podzielić się tym, co posiadasz, pokoloruj życie biednych, głodnych, chorych i cierpiących dzieci.

Zbiórka materiałów budowlanych i wyposażenia

Ta forma pomocy w całości przekazywana jest na budowę, wykończenie i wyposażenie Wieloetnicznej Wioski Dziecięcej w Brzozowie.

13.03.2020
WAŻNE!!

#zostajewdomu 

OD DNIA 16.03.2020 r. DO ODWOŁANIA BIURO FUNDACJI NIECZYNNE. OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, W GODZ. 7:00 – 15:00 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO LUB MAILOWEGO (głównie w sprawach refundacji subkont, realizacji warsztatów dla dzieci i młodzieży i rozliczenia podatkowego)

TEL. 886 121 202

E-MAIL: kontakt@fpd.org.pl 

OD 11.03.2020 DO 25.03.2020 r. ZOSTAŁY ODWOŁANE WSZYSTKIE SPOTKANIA, WARSZTATY I ZAJĘCIA W WIOSCE DZIECIĘCEJ.

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

10.02.2020
Prosimy o 1 % podatku

Kolejny już rok bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy aktywnie włączają się w działania naszej Fundacji. Wszystkim, którzy wspierają nas finansowo i rzeczowo oraz tym, którzy przekazują 1% podatku dochodowego. Z ogromną nadzieją zwracamy się o dalsze zaangażowanie w nasze działania.

Prosimy o przekazanie 1% podatku na rzecz naszej Fundacji i naszych Podopiecznych.

17.03.2020
Podziękowania dla Agencji INSEO

Nasz nowy Przyjaciel to Agencja INSEO (https://www.inseo.pl/) - jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc w formie darowizny.
Dziękujemy Państwu za pamięć w te trudne dni. Pozostańmy silni!

Pomagają nam